aluminyum-korkuluk

BALKOLARDA KORUMA

Merdivenlerde, balkonlarda, teraslarda, alışveriş merkezlerinde, yürüyen bantlarda, bina girişlerinde, bahçelerde, havuz kenarlarında ve asma katlarda güvenliği sağlarken hoş bir görünüm sağlamak amacıyla alüminyum korkuluk sistemleri kullanılır. Korkuluk sisteminin malzemesi parça parça olur. Uygulanacak alana göre hazırlanan profiller vida ile birbirine tutturulur.

Alüminyum balkon korkuluk uygulanan yerlerde estetik değer artar. Kullanılan malzemeler hafif bir temizlik dışında bakım gerektirmez. Yıllarca sorunsuz kullanım ve güvenlik sağlar. Paslanmaz ve korozyona dayanıklıdır. Sağlam ve hafiftir. Her yapının ihtiyacına göre özel üretim imkânı sağlar. Montajı kolaydır. İç ve dış mekânlara uygulanabilir. Hafif olması sebebiyle binalar üzerinde yük oluşturmaz. Geri dönüşüm özelliği ile doğa dostudur.

Ev, otel, okul gibi balkonu olan yapılarda ideal çözümler sunan alüminyum balkon korkulukları alanın yapısına göre form alır. Oval, köşeli ve daire alanlarda kullanıma uygundur. Alüminyum şeritlerin cam ile buluşarak panoramik manzara keyfi yaşanır. Balkonun ihtiyacına göre tam boy veya set üstü kısa modeller tercih edilir. Yapılarda çağa ayak uyduran alüminyum korkuluk ve balkon sistemleri güvenlik sorununu en şık haliyle çözüme kavuşturur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir