KOMPOZİT NEDİR?

Birbirinden farklı iki malzemenin bir araya gelmesi ile oluşan yeni karışıma kompozit denir. Burada önemli olan kullanılan iki maddenin birbiri içerisinde çözünmemesidir. Dış cephe kaplamalarında ise alüminyum kompozit panel kullanılır.

Alüminyum kompozit panel ise, çok ince iki alüminyum plaka arasına plastik maddenin doldurulması ile oluşturulur.

NEDEN ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANEL?

Alüminyum ve plastik bir çok olumlu yönleri sebebiyle cephe giydirme işlemlerinde sıkça tercih edilmektedir. Alüminyumun tercih edilme sebepleri olarak; kolay şekil verilebilmesi, her renge boyanabilmesi, paslanmaması, hafif oluşu ve maliyetinin düşük oluşunu sıralayabiliriz.

ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANEL NERELERDE KULLANILIR

Alüminyum kompozit panellerin bir çok kullanım alanı vardır. Fakat alüminyum kompozit paneller genellikle binaların dış cephelerinin kompozit panel kaplama için kullanılır. Binaların dış yüzeyi ne kadar eskimiş olursa olsun, alüminyum kompozit cephe giydirme ile binalarınız çok modern ve şık bir görünüme sahip olur. Ayrıca binalarınızın dış cephesi, zararlı tüm etkenlerden de korunmuş olur.

Alüminyum kompozit levha, binaların dış cephelerinin kaplanmasında, duvar kaplamalarında, balkon kaplamalarında, sovelerde, markizlerde ve diğer kapanması gereken tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

ALÜMİNYUM KOMPOZİT CEPHE GİYDİRME

Piksel Alüminyum olarak, çağın getirdiği yenilikleri tüm projelerimize uyguluyoruz. AR-GE ekibimiz tarafından tüm teknolojik gelişmeler anlık olarak takip edilmekte ve tüm projelere yansıtılmaktadır.

Yılların vermiş olduğu deneyimle, Alüminyum kompozit panel cephe giydirme işlemlerini hızla ve eksiksiz olarak yapıyoruz. Binalarınız için 3d çizimler yapıyor ve siz değerli müşterilerimizle fikir alışverişi yaparak en uygun cephe giydirme modelini tasarlıyoruz.

ALÜMİNYUM KOMPOZİT CEPHE GİYDİRME FİYATLARI

Mimarı projelerde birbirinden farklı bir çok cephe giydirme modeli bulunmaktadır. Bu yüzden herhangi bir cephe giydirme işlemi için sabit bir fiyat vermek mümkün olmamaktadır. Fakat iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçerek çok hızlı bir şekilde fiyat alabilirsiniz.

İsterseniz e-posta adresinden tarafımıza projenizi ve isteklerinizi gönderebilir, isterseniz telefon ile tarafımıza ulaşarak gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

İletişim Teklif Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir