skylight-isiklik-sistemleriDOLUNAY MANZARALI SALONLAR

Doğanın olumsuz etkilerinden arınarak gün ışığıyla dolu veya yıldızlar altında mekânlar için kullanılan skylight cam mekânlar ortamları işlevsel hale getirir.

Cam çatılar özel veya ticari amaçlı her türlü açık alanı kapalı ancak şeffaf mekânlara dönüştürür. Kullanılan özel alüminyum profiller ile taşıyıcı yapıya gerek kalmadan estetik görünüm sağlanır. Sabit cam çatı alanlarını aydınlatabilmek için bulunan en ideal ve şık çözümdür. Alüminyum hareketli çatı sistemleri tek mekânda dört mevsim konforu sunar. Gün ışığıyla ısıtılan sıcak mekânlar sunar. Alana özel çözümler sunar. Yaşam alanlarına değer katar. Cam çatı, kayar çatı, açılır tavan modelleri içerisinden mekâna uygun olanı tasarlanır. Son dönemlerde özellikle şık restoran ve otellerde sık kullanılan cam çatılar atmosfere ayrıcalık katar.

Işıklık sistemleri içerisine duman tahliye ve havalandırma pencereleri açılabilir. Yağmur suyu tahliyesi ve temizlik sistemi düşünülerek tasarlanmalı ve uygulanmalıdır. Işıklık sistemleri güneşin olumsuz etkilerinden arınan ve süzülmüş gün ışığı ile dolu ortamlar yaratmada ideal çözümler sunar. Özel emniyetli çift cam kullanılarak ısı kaybı ortadan kaldırılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir