DÖNER KAPILARLA OYNAMAK

Pek çoğumuz çocukluğumuzda gördüğümüz döner kapılardan önce korkmuş sonra da oyuna dalmıştır. Dönerek mekândan bir içeri bir dışarı çıkmıştır. Günümüzde hemen her alışveriş merkezinde, hastanede hatta okulda bile kolayca rastladığımız otomatik döner ve fotosel kapı hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Kullanıldığı mimariye estetik ve fonksiyonellik katar. Projeye uygun üretim kolaylığı ile alüminyum, bronz veya paslanmaz çelikten yapılabilir.

Yoğun giriş çıkışın yaşandığı kapılarda estetik tasarımın yanı sıra kolaylık ve hız da önemlidir. Fotosel kapı otel, hastane, mağaza, fabrika, alışveriş merkezi gibi pek çok alanda tercih edilir. Fotoselli kayar kapılar tek kanat ve çift kanat olarak hazırlanabilir.

Fotoselli kapı fiyatları mekâna ve büyüklüğe göre değişiklikler gösterir. Tek kanat, çift kanat, yana kayar kapı ve kullanılan fonksiyonlara göre belirlenen fiyatlara 2 yıl garanti ve kesintisiz yedek parça ve aksesuar hizmeti dâhildir. Fotoselli kapılar soğuk havalarda kapıyı kapalı tutması için görevliye duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır. Normal kapılarda belli bir alan kapı arkasında kalır ve verimi düşer. Fotoselli kapılarda her alan aynı görünürlüğe sahiptir.

Piksel Alüminyum olarak sizler için en kaliteli döner kapıları, günün mimari koşullarına göre tasarlayarak üretiyoruz. Fiyat teklifleri alabilmek için lütfen ekspertiz servisimizi iletişim sayfamızı kullanarak arayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir