planer-cephe-modelleri

BİNALAR ŞIK GÖRÜNSÜN

Cephelerin çirkin görünüşleri yeni teknolojilerle modernize edilir. Yapılan projeye göre spider cephe detayı dwg gibi çeşitler uygulanabilir. Spider cephe sistemlerini diğer çeşitlerden ayıran en önemli özellik bu sistemde taşıyıcı olarak alüminyum yerine faklı bir tutucu ile yapılmış olmasıdır. Bu sistemler daha şeffaf cepheler elde edilir.

Alanda uygulanacak tercihlere göre belirlenen spider cephe fiyatlarıfarklılıklar göstermektedir. Tercihe göre tek cam ya da ısı cam kullanılabilir. Farklı gövde kalınlıkları ile şık tasarımlar sunan sistem farklı renkte ürün seçenekleri sunar. Giydirme cephelerde kullanılancam giydirme cephe detayı dwg ile yazın daha az soğutma gideriyle serin mekânlar yaratılır. Kışın da daha az ısıtma ile sıcak mekânlar yaratılır. Proje bazlı özel çözümler üretilebilir. Fazla renk seçeneği ile yaratıcılık ön plandadır.

Binalarda alüminyum profiller ve camlar arasındaki sızdırmazlığı sağlayan silikon cephe detayları dwg fitiller kullanılır. Dıştan bakıldığında cephede camlar arasında yatay ve düşey olarak silikon cam derzler görülür. Camlar hazırlanan alüminyum kasetlere silikon malzeme ile standartlara ve projeye uygun olarak yapıştırılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir