DÜNYANIN ÇATISI

Endüstriyel yapılarda, eski yapıların restorasyonunda, müze, camii, havalimanı ve sanatsal yapılarda tercih edilen alüminyum kenetli çatı uzun ömürlü ve geri dönüşümlü bir yapı malzemesidir.

Boyalı alüminyum ruloların istenilen formun verilmesi ile üretilen alüminyum kenet çatı uygulama alanına göre istenilen uzunlukta üretilebilir. Gizli klipslerle çatı alt yapısına tutturulur. Renkli alüminyum bir tüzeyi çift katlanarak rulo veya tabaka levha şeklinde kullanıma sunulur. Renk ve parlaklığı olduğu için uygulama aşamasında hep aynı yöne uygulanması zorunludur. Günümüzde çok kullanılan malzeme modern binalara hayat verir. Bu uygulama ile rüzgârdan az etkilenen ve hafif çatılar ortaya çıkar. Alüminyum çatılar her türlü aksesuar montajına uygundur. Günümüz çatı sektöründe hafif ürün kullanımı kolay işçiliği olduğu için tercih sebebidir.

Alüminyum çatı sistemleri su geçirmezdir. Darbelere dayanıklıdır. Bakım gerektirmez ve uzun ömürlüdür. İşçilik ve montaj kolaylığıyla hızlı kurulum yapılır. Büyük alanlar için yekpare üretim yapılabilir. Dünyadaki teknolojik gelişmeler ülkemizde yakından takip edilmektedir. Fuar ve konferanslarda tanıtılan güncel malzemeler ülkemizde de itina ile uygulanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir