yarikapaklicephesistemi

YARI KAPAKLI CEPHE SİSTEMLERİ NEDİR?

Cephe giydirme sistemleri hizmetlerini sunan yerli ve yabancı olarak pek çok firma bulunmaktadır. Düşeyde ve yatayda insanların isteklerin göz önüne alınarak düz, mekik, badem ve farklı profiller kullanılarak cephelere zenginlik katan giydirme sistemlerine yarı kapaklı giydirme cephe sistemidenmektedir. Ayrıca yatay ve düşey baskı profillerinin takılmasında sonrasında dekoratif kapak kullanma olanağı sağlayan oldukça şık bir görünüm sağlayan özel bir cephe sistemleridir.  Özellikle yatay kayıt contaları ve yatay kayıt üzerinde boydan boya sızdırmazlık sağlayan özel fitiller kullanılmaktadır. Cephe giydirme sistemlerinde kullanılan camın özellikleri de oldukça önemlidir. Projelerin binaların yapı ve yüksekliğine uygun olarak yapılmasına özen gösterilmelidir.

Yatay ve düşey yapılar projenin birincil özellikleri arasındadır. Özellikle yarı kapaklı cephe sistemleri uygulanacak olan binaların yapıları kadar bulundukları bölgelerde ki hava şartları ve iklim koşulları da oldukça önemlidir. Bu şartlar cephe sisteminde kullanılan cam kalınlıklarını belirlemenize yardımcı olacaktır.

Örneğin kış aylarının sert geçtiği bölgelerde ince cam tercihleri büyük bir hüsrana uğramanızı sağlayacaktır. Cephe sistemi yaptırmak isteyen kişilerin yarı kapaklı cephe giydirme sistemi fiyatları konusunda firmalardan bilgi alabilirsiniz. Yarı kapaklı cephe sistemlerinde alüminyum malzeme kullanılmaktadır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir