kis-bahcesi

YAĞMUR SULARI ALTINDA

Tavan kısmı cam olan her alanda kullanılabilen kış bahçesi perdesimekâna estetik bir görünüm verir. Kullanım kolaylığı açısından motorlu tiplerinin daha çok tercih edildiği modeller sayesinde mekânda ısı konforu sağlanır. İçeriden dışarıyı görme konforu sağladığı için seyri keyifli yağmur ve karlı günlerde içeride bulunma ayrıcalığı yaşatır. Yırtılmaya ve yangına karşı korumalıdır. Silinebilir ve yıkanabilir özelliği ile kullanım kolaylığı sağlar. Hiçbir durumda sarkma yapmaz.

Yaz aylarında bahçe keyfine doyamayanlar bu zevki kış bahçesi dekorasyonu ile sürdürebilir. Mevcut alanları kış bahçesi haline getirerek kış mevsiminde de doğanın keyfini çıkartabilir. Kış bahçeleri modern tarzda döşenebileceği gibi hobi bahçesi olarak da kullanılır.

Ahşap görünümlü, pergole sistemli, cam tavanlı, katlanır camlı, otomatik kapılı ve daha pek çok çeşitli kış bahçesi modelleri içinden size uygun olanı seçerek 365 gün bahçe keyfi yaşarsınız. Alternatif yaşam alanlarına kavuşacağınız bu sistemle nefes alacağınız alanlar genişler. Kalabalık misafirler ve arkadaş gurubunuzu ağırlarken pek çok avantaj yaşayacağınız evinizin yeni bölümleri ile konforlu mekânlar yaratabilirsiniz.

“Kış bahçesi” için 11 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir