gunes-kiriciTEKNOLOJİNİN YAŞANTIMIZA KATTIĞI KONFOR

Teknoloji çağında yaşamımızdaki konfor en üst seviyeye çıkmıştır. Konforu artırırken enerji kaynaklarının en düşük seviyede kullanılması hedeflenmiştir. Alüminyum güneş kırıcı modelleri ile gün ışığından maksimum fayda sağlanırken enerji kaybı da en alt seviyeye indirilir.

Güneş kırıcı panel sistemleri ile estetik ve fonksiyonel çözümler bir arada sunulur. Paneller güneş ışınlarının istenilen noktada kontrol edilebilmesine olanak verir. Paneller istenildiği gibi manuel olarak ayarlanarak güneş ışınları kırılabilir. Güneş kırıcı sistemler, dış hava koşulları ve korozyona dayanıklı hafif ve uzun ömürlü alüminyum profillerden oluşmaktadır. Dış yüzeyi isteğe bağlı olarak toz boya veya ahşap dekor ile kaplanabilir.

Güneş kırıcı perde sistemleri güneşten etkin bir koruma sağlama ihtiyacı duyulan oda, ofis, büro ve yaşam alanları için tasarlanan perdelerdir. Perdeler ışık ve ısı kırıcı özelliği taşır. Kaliteli malzeme ve tecrübeli işçilikle istenen her yere kolay bir şekilde monte edilir. Perdeler panel panel yapılarak sadece ihtiyaç duyulan bölümün kapatılmasına olanak sağlar. Minimum enerji kullanımı ve dış mekân manzarasının görünürlüğü ile fark yaratmaktadır. Bakımı kolay ve montajı pratiktir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir